Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Yu Sushi sparkling Astoria 0.75l

Yu Sushi sparkling Astoria  0.75l
obsah alkoholu: 0%
značka: Astoria
kód zboží: SE003365
DPH: 21%
s DPH: 259 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Yu Sushi sparkling Astoria 0.75l

Elegantní perlivé víno, připravené z lokálních variací bílých rév, typických pro Treviso a jeho okolí. Jemné perlení je doplněno příjemně vyváženou mocností a kyselinkou, která podtrhuje celkovou svěžest vína. Vyvážený poměr cukru a kyselinky vybízí ke kombinaci s čerstvými rybami a asijskou kuchyn
Ruční sklizeň hroznů koncem září ve stádiu nejvyššího vyzrávání. Díky technologii jemného lisování získává víno vyšší eleganci a jemnost. První kvašení probíhá výhradně v nereových tancích při kontrolované teplotě 18 °C s místním druhem vyšlechtěných biokultur. Po jednom měsíci uležení na kvasnicích na gravitačnímu čištění vína, přichází na řadu sekundární fermentace v tlakových nádobách, kde víno získává elegantní perlivost. Při teplotě 16°C probíhá tento proces po dobu 25 až 30 dnů. Následuje finální dokvašení a lahvování při nízkých teplotách. Víno ve finále odpočívá v lahvi, kde utváří svou finální pododbu.
Vinice Colli Trevigiani vinice jsou orientovány na východ a západ. 3000/4000 kg révy na Ha. Keře mají průměrné stáří 8-12 let. Průměrná produkce činí 3 Kg na keř. systém vedení SYLVOZ.

Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.