Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Zacapa la Doma 0.7l

Zacapa la Doma  0.7l
obsah alkoholu: 40%
druh: Rum unikátní
značka: Zacapa
původ: Guatemala
kód zboží: RU001775
DPH: 21%
s DPH: 2 669 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Zacapa la Doma 0.7l

Značka Zacapa je poměrně mladá (vznikla v roce 1976), přesto si vydobila na rumové scéně významné postavení. Rumy jsou destilované z fermentovaného čistého panenského sirupu cukrové třtiny a zrají systémem Solera v nadmořské výšce 2 333 metrů v různých typech sudů.

Edice Ron Zacapa Heavenly Cask je pocta klasické lahvi Zacapa 23 a zaměřuje se na zkrocení chutí z různých sudů tak, aby si je užil každý milovník značky. Každé vydání edice zraje v jiném typu sudů - v dubových sudech po whiskey, ve vypálených dubových sudech po whiskey, v sudech po Oloroso Sherry a v sudech po Pedro Ximenez. Po edici La Doma budou následovat další tři, La Esencia, La Armonia a La Pasión.
Zacapa Heavenly Cask Collection La Doma je prvním stáčením edice. Podle master blenderky Loreny Vásquez je rum směsí, která vyniká neobyčejnou vůní a chutí s ovocnými a vanilkovými tóny. S použitím procesu zrání "Sistema Solera" tento slavný rum zraje od 6 do 24 let. Následně jsou rumy s různými charakteristikami pečlivě smíchány v sudech, ve kterých předtím byly americké whisky.
Začněte s rumem Zacapa Heavenly Cask Collection La Doma a dejte dohromady celou sbírku.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.